Ga naar verlanglijst Verlanglijst

Winkelwagen

Je winkelwagen is momenteel leeg

Product image slideshow Items

  • Ubiquiti UF-MM-10G SFP Incl Module

Ubiquiti UF-MM-10G SFP Incl Module

SKU: UF-MM-10G
€40,95
Incl. btw

Ubiquiti UF-MM-10G SFP Incl Module

De beoordeling van dit product is 0 van de 5

(0)
Niet op voorraad (Levertijd:Tijdelijk uitverkocht)
Aan verlanglijst toevoegen Aan verlanglijst toevoegen
UF-MM-10G is multimode 10G SFP+ module with 2 LC connectors. Wave length is 850nm and it is suitable for distances up to 300m. Module is compatible with all UBNT products which contain SFP+ ports. Package contains 2 pieces.
0 sterren op basis van 0 beoordelingen
Je beoordeling toevoegen
iProductStore.nl gebruikt cookies (en vergelijkbare technieken) om de website te analyseren, gebruiksvriendelijker te maken en je relevante aanbiedingen en advertenties te tonen. Als je de voorkeursinstellingen accepteert ga je automatisch akkoord met alle cookies. Meer informatie hierover vindt je in de Privacy Policy. Manage cookies